Historische Vereniging Arnemuiden

Bewoners 1947
In dit jaar stapte men over van het oude systeem “straatnaam-(wijk) letter-huisnummer” naar het nog steeds in gebruik zijnde systeem “straatnaam-huisnummer” (de ene kant van de straat even, de andere kant oneven nummers), tegenwoordig uitgebreid met de postcode.
Sinds die tijd is de nummering niet veranderd, dat vergemakkelijkt het zoeken naar een huis soms in een acte genoemd onder het oude nummer.
Zoals u zult bemerken waren er de eerste jaren na de Tweede Wereldoorlog nog geen nieuwe huizen klaar gebouwd, omdat herstel van de bestaande woningen prioriteit had. Later kwamen de eerste nieuwbouw woningen aan de Nieuwlandseweg, daarna aan de Appelstraat en nog later in de Roomschestraat. De vroegere Appelstraat is nu de Spoorstraat, de vroegere Spoorstaat is nu de Burgemeester Langebeekestraat, de vroegere Roomschestraat is nu de Schoolstraat en het vroegere Schorretje is nu de Arnestraat.
In die tijd was bijna ieder kamertje bewoond. U zult dan ook op vele adressen meerdere namen vinden. Nu is het altijd wel zo geweest dat jonggetrouwden dikwijls introkken bij één van de ouders, grootouders of bij iemand anders. Werd het oudergezin kleiner en het jonge gezin groter dan ging het net andersom en gingen de ouders bij één van de kinderen wonen. (Het ene gezin  “in ‘t vooruus”  en het andere gezin “in ‘t achteruus”). Niet zelden was er dan ook nog één van de grootouders in huis (die zat dan “an taefel”, zo noemde men dat). Ook had men huizen met een gemeenschappelijke voordeur, dus met de gang in het midden (men woonde dan “deurtje over deurtje”). Waren ook de beide achterkamers nog bewoond, dan woonden er soms vier gezinnen op één adres.
Gezellig??? Soms. Maar men had ook wel eens “moeite” (=ruzie), dan sprak men “van een kot mee leven” (een huis vol ruzie dus). Toch zijn er mensen die hun hele leven zo hebben gewoond, men wist op den duur niet beter, wende er aan en accepteerde veel van elkaar, anders was het niet uit te houden geweest. “Och jongen”, zei een kennis van mijn vader eens tegen me, “Je was blie dat je in die tied een achteruusje kon kriege voor vuufentwintig stuuvers en vuuftien cent voo de bleik.” Tegenwoordig kunnen we ons dat niet meer voor stellen. Het zal in andere dorpen en ook in stadswijken niet veel beter zijn geweest.
In deze lijst komt een huis voor van zes gezinnen op één adres, namelijk in de Westdijkstraat, waar de familie van Pieter van Dalen woonde. Daar waren ook op de bovenverdieping kamers voor behuizing ingericht, omdat dit huis in de eerste wereldoorlog dienst deed als kazerne, zodoende.
De markt zult u tevergeefs zoeken, de huizen daar hoorden of bij de  Langstraat of bij de Noordstraat zoals u zult  zien.
Bij mijn weten komt één huisnummer op deze lijst niet voor namelijk de groente en fruitwinkel van Arjaan Coppoolse (daarvoor slagerswinkel van Frans Joosse), op het eind van de Langstraat (Zuidzijde). Naar eigen inzicht heb ik dit huis er bij gezet. Het pakhuis van C.Dellebeke aan de Zuidwal op C 20 behoorde daarvoor aan de fa. Gebr.van de Gruiter (Kèrentje), daarna woonhuis van Laurens de Nooijer (Lauw van Theu Baaij). Ter verduidelijking/onderscheid is soms de bijnaam of de vrouwsnaam genoemd.
In de lijst staat dus de naam van het hoofd van het gezin. Een inwonende vader, moeder, broer of zuster wordt apart vermeld. Dit geldt ook voor  kostgangers, huishoudsters en inwonende dienstboden en knechten. We beginnen bovenaan met de straatnaam, daarna in de eerste kolom het oude nummer, vervolgens in de tweede kolom de naam (eventueel bijnaam of vrouwsnaam) en tenslotte in de laatste kolom het nieuwe huisnummer.
Naam bewoner Oud huisnr Nieuw huisnr
Langstraat    
Wed. Buijs Dijke (Sofie Meulenberg) A 3 2
Jan Dijke (zoon)    
Schuur Dijke A 4 4
Schuur Dieleman A 5 6
Leen Dieleman A 5a 8
Klaas de Nooijer (x Jaai van Mientje) A 6 10
Cornelis de Nooijer (Kolenboer) A 7 12
C.Brand (Politie-agent) A 8 14
Leonardus de Nooijer (Leen Smul)    
Dingenis Kousemaker (Wagenmaker) A 9 16
Schuur Wed. Scheele A 11 18
Wed.Levinus Scheele A 12 20
Cornelis Koster (Melkboer)    
Jacobus Koster (zoon,x dochter Levien Scheele)    
Marinus van Belzen (Messaaie) A 13 22
Johannes van Belzen (schoonvader)    
Pieter de Nooijer (x Neeltje Mulder) A 14 24
Wed.Bastiaan Mulder (schoonmoeder =Janna Theune)    
Wed. N.Kieviet A 15 26
Leendert de Nooijer (zoon van Jan Mande)    
Hendrik Maljers A 16 28
Wed.Cornelis Kramer (schoonmoeder = Thona Klap)    
Lauw Meerman (van Piet van Pauwtje) A 17 30
Adriaan de Ridder (van rooie Kees)    
Cornelis de Nooijer (Kees Balk) A 18 32
Jacob de Nooijer (arme Jaap) B 1 34
Aart Leenhouts B 2 36
Lieven van de Gruiter B 3 38
Joos Joosse (schoonzoon)    
Wed.Adriaan Oreel (Maatje Pater)    
Jacob de Nooijer (Brabertje)    
Gillis van de Gruiter x Miete Caljouw B 4 40
Willem van der Graaff x Dora Caljouw    
Wed.Janis D.Kousemaker (Kaatje Francke) B 6 42
Joos Langebeeke (burgemeester) B 7 44
Pieter Jasperse (Duum) B 8 46
Wed.Joos van Belzen (Mie van Pauw)    
Cornelis Marijs (Gide) B 9 48
Cornelis Siereveld (schoonzoon)    
Wed.Lieven de Nooijer (grootmoeder = Jane Geert)    
Cornelis Dellebeke (Schilder) B 10 50
Robbert de Nooijer (x Ma Dut) B 11 52
Wed.Egbert Meerman ( Jaan Dut)    
Blaas van de ketterij (Paai) B 12 54
Jacob van de Ketterij (Broertje)    
Abraham Buijs B 13 56
Gez.Koos en Pie Buijs (manufacturenwinkel) B 14 58
Jan van de Ketterij (Wannes Zomer) B 15 60
Wed.Adriaan Schroevers (Pie Theune) B 16 62
K.J.Steketee (bakkerswinkel) B 17 64
J.J.Beije  A 164a 1
J.J.Akkermans (knecht  ?)    
Smederij J.J.Beije A 164 3
Paulus Meerman(van Piet van Pauw) A 163 5
Cornelis Dingemanse(Keesje Broeke)    
Jan Jeras x Joan Broeke A 162 7
Jacob de Nooijer x Mie Broeke    
Salomon de Nooijer A 161 9
Johannes van Belzen (schoonzoon)    
Lauw Klaasse A 160 11
Wed.Marinus Geense (Mientje Geense) A 159 13
Jacob Schets    
P.M.Veldhuijzen(Ger.Predikant) A 158 15
Klaas Oreel x Miene van Grie van Jans A157 17
Wed.Janis Kusse (Jans Toot)    
L.van Belzen (schoonzoon)    
Marinus Schroevers(Merien Punne) A 156 19
Jacobus Buijs x Sien Punne    
Pieter de Meulmeester (Piet Lommer jr) A 155 21
Cornelis Poppe x Mie Ruupe A 154 23
Arjaan Janse x Dina Kramer A 153 25
Jan van Heijzen (kostganger)    
Aart Vogel A 152 27
Dingenis van Belzen (To Nagel) A 151 29
Pieter Poortvliet (Piet Nelle)    
Jan Bernhard de Meulmeester (Jan van Tanne) A 150 31
Wed.Jacob Koppejan (schoonmoeder = Grietje de Meulmeester)    
Jan J.Boone (kruidenierswinkel) A 149 33
Gemeentehuis A 148 35
Pieter Ventevogel (bode)    
Jan de Rijke A 147 37
Wed.Arjaan de Rijke(moeder = Joan Koppejan)    
Adriaan Siereveld (Arjaan Pus) A 146 39
Cornelis de Nooijer (Kees Ruupe)    
Anthonie H.de Kam (Postkantoor) A 145 41
Wed.Cornelis de Kam (moeder = Adriana Kramer)    
A.C.Zeijger(kapper) A 144 43
Klaas van Belzen(Klaas van Maria) A 143 45
Blaas de Nooijer(Blaas Visvangst)    
Robbert van Belzen x Sientje Marteijn A 142 47
Lieven de Nooijer (schoonzoon)    
Adriaan de Graaf (kruiderniers/groentewinkel) A 141 49
Maria Verstraate (verpleegster)    
Wed.Johannis Schroevers (Tanne Koewacht) A 140 51
Theuntje Kort-Schroevers (dochter)    
Robbert de Rijke (Pote) A 139 53
H.Versluis (bakker) A 138 55
Lieven van Belzen x Joan Jei A 137 57
Joris Meulmeester (schoonzoon)    
Marinus Schroevers (Merientje Tas jr.) A 136 59
Blaas de Ridder(Blaas van Rika) A 135 61
Cornelis van Sorge (slagersknecht)    
Gillis Vogel A 134 63
Dingenis Marijs(Dies van Jane Mie)    
Bastiaan Marteijn (Broer) A 133 65
Willem van Belzen (Wullem Wannes) A 132 67
Gideon Roose (kleermaker) A 131 69
Adriaan de Nooijer (Adrie Bober) A 130 71
Laurens Koppejan A 129 73
Cornelis de Ridder (Rooie Kees) A 128a 75
Marinus de Ridder x Maatje Koos A 128 77
Wed.Lieven vam de Ketterij (Koos tJonker) A 127 79
Klaas van de Ketterij (broer =Kuile)    
Timmerwerkplaats Izak Boone A 126 81
Jan H.W.Knolle (kruidenierswinkel) A 125 83
Pieter Janis Kousemaker (slagerij) A 124 85
Frans Joosse A 123 87
Groentewinkel Arjaan Coppoolse    
     
Westdijkstraat    
Pakhuis Hendrik Boone C 19 1
Hendrik Boone (schoenmaker) C 18 3
Willem Huiszoon (schoonzoon)    
Jacobus J.Crucq (cafe) A 122 5
Jacobus J.Crucq (kruidenierswinkel   7
Salomon van Belzen x Geert Punne A 121 9
Cornelis Meerman (Kees Ebber)    
Lieven  van Belzen (Pent) A 120 11
Klaas van Belzen x Mien Theune A 119 13
Wed. Adriaan Theune (Wan van Neele = schoonmoeder)    
Pieter van Belzen x Mie Reis A 118 15
Hendrik Marijs (schoonzoon)    
Hendrik Marijs (Kilo = grootvader)    
Blaas de Ridder x Wan Theune A 117  17
Marinus de Jager (bakkerswinkel) A 116  19
A.B. de Coffau (knecht  ??)    
Pakhuis Marinus de Jager A 115 21
Geertje Marijs(stom Geertje) A 113 23
Hendrik Marijs (broer)    
Jacob van Belzen (Jacob Tei) A 112 25
Marinus van de Gruiter x Dina van Dalen    
Abraham Meerman A 111 27
Cornelis Grootjans (Sterke Kees)    
Jacob Meerman (Prikje) A 110 29
Bastiaan de Ridder x Dien Tanne    
Johannis van Belzen (Wannes Meinaart) A 109 31
Klaas van Belzen (Sellie)    
Wed.Arie Schuit (Ma van Bè) A 108 33
Antheunis Schuit (zoon)    
Cornelis J.Baak A 107 35
Joos Theune A 106 37
Wed.Cornelis Schroevers (schoonmoeder = Pieternella van Belzen)    
Pieter van Dalen A 105 39
Cornelis Melmeester (schoonzoon)    
Marinus van Belzen (schoonzoon)    
Cornelis J.van Dalen (zoon)    
Jacob van Dalen (zoon)    
Adriaan van de Gruiter (Arjaan van Ma Kap)    
Bastiaan Marteijn sr. (Krul) A 104 41
Bastiaan Marteijn jr.    
Bernhard J.la Soe (slagerswinkel) A 103 43
Laurens van Eenenaam A 102 45
Laurens van Eenenaam (bakkerswinkel)   47
Wed.Cornelis van de Ketterij (Dina Leenhouts) A 101 49
Wed. Piet Leenhouts (moeder = Joantje Smit)    
Wed. Laurens van Eenenaam sr. (Magdalena Huiszoon) A 100 51
Laurens Kramer (melkboer) A  99 53
L.H. Jacobusse    
Aart van de Gruiter x Jaai Dalen B  18 2
Klaas Meerman x Grie Punne    
Wed. Pieter Vinke (Kee Meeuwse) B  19 4
Jo (Wannes) Huijbregtse (schoonzoon)    
Cornelis van de Ketterij (Mode) B  20 6
Arie de Meulmeester (schoonzoon)    
Jan Buijs B  21 8
Adriaan Poortvliet B  22 10
Jacob Blaasse    
Wed. J.Kastelein    
Cornelis Marijs (Blonze) B  23 12
Jan Marijs (zoon)    
Simon Koets B  24 14
Boudewijn van Belzen B  25 16
Abraham Klaasse B  26 18
Klaas Schroevers (Punnetje) B  27 20
Joos van Belzen (Joos van Riene jr.) B  28 22
Hendrik de Nooijer (Ein van Prien)    
Fietsenwerkplaats Jacobus Marteijn B  60 24
Meubelzaak gebr. Jan en Cornelis Joosse B  61 26
Janna Meerman (winkelierswinkel) B  62 28
Joos Marteijn (viswinkel) B  63 30
Jacobus Meulmeester (Ko Duu) B  64 32
Jacobus de Meulmeester (Koteman) B  65 34
Leonardus de Nooijer (Balk) B  66 36
Wed. Marcus Lagendijk (Mientje Lagendijk) B  67 38
Jan Marijs (Jan van Ein) B  68 40
Joost van Belzen (schoonvader)    
Wed. Adriaan van Hemert(Keetje van Dina =Cornelia Smit) B  69 42
Pieter Leenhouts x Neeltje de Meulmeester    
Wed. Arie de Meulmeester (Sien Boere) B  70 44
Jan Kramer B  71 46
Abraham Caljouw    
Pieter Janse jr. B  72 48
Pieter Janse (kruidenierswinkel)   50
     
Stationsplein    
M.L.van der Moer (huisarts) C  43b 1
J.C.A.Klaasse    
J.Kristalijn (dienstmeisje  ?)    
Vischhal C  43c 3
Goederenloods N.S. (van Gend en Loos) C  45 5
Station N.S. C  44 7
C.F.Spermon (stationschef)    
     
Molenweg    
Wed.Simon Oreel (Barbara Maartense = Berroatje) C  49 2
Dingenis van Belzen x Ma Theu C  50 4
Wed.Pieter Oosterling (Joan Jille)    
Bastiaan Grootjans C  51 6
Joost van Belzen x Janna Kuup C  52 8
Wed.Marinus de Nooijer (schoonmoeder = Janna Meulmeester)    
Marinus Meulmeester (Rinus Loete)    
Casper Caljouw (Zaken) C  53 10
Blaas J.van Belzen (schoonzoon)    
Wed.Johannis Crucq (Leijntje Margrietha de Smidt) C  54 12
Blaas Ventevogel C  56 14
Wed.Jacob Schroevers (schoonmoeder = Neeltje de Nooijer)    
Arjaan Kodde C  55 16
Martinus de Witte (schoonzoon)    
Gillis de Waardt sr. C  57 18
A.P.A.van der Klooster (Wijkzuster) C  58 20
Jan Klaasse   22
Cornelis Klaasse (vader)   22
Wed.L.C.Wabeke C  59 24
Cornelis Crucq x Lies Cornelisse C  60 26
Jan Crucq (Jan uut de Polder) C  61 28
Dingenis Meulenberg (molenaar) C  62 30
Jacobus Meerman x Koos Klap C  63 32
Jan Louis Joosse C  64 34
Izaak Koopman (garnalenhandel) C  65 36
Pakhuis Koopman   38
Job Vogel C  66 40
Aart Marteijn C  67 42
Wed.Izaak Koster (Janna Scheele)    
Wed. de Kraker    
Wed.Frans Crucq (Mie Roelse) C  68 44
Jan Wondergem x Kee Labruijère) C  69 46
Jacobus B.la Soe C  70 48
Jacobus Meerman x Jo Oreel D   5 50
Pieter Boone x Leu Cornelisse D   5a 52
Willem C.Oreel D   6 54
Cafe Leenhouts C  94 1
Abraham Leenhouts C  93 3
Lieven Meulmeester C  92 5
Schuur van de Ketterij(bodedienst op Middelburg) C  91 7
Cornelis van de Ketterij (bode) C  90 9
Jan van Belzen(Jan Meinaart) C  89 11
Gez. Tannetje en Janna Jobse C  88 13
Wed. Cornelis Ventevogel (Tanne Jobse) C  87  15
Wed. Jan Sanderse (Joan Roelse) C  86 17
Lieven Blaasse C  85 19
Wed. J.Louwerse                                                C  84 21
Job Schroevers (Job Jille) C  83 23
Cornelis Mulder (Knoraentje) C  82 25
Cornelis de Rijke x Lauwerien Blaasse C  81 27
Paulus de Nooijer (van Keesje Pies) C  80 29
Bastiaan Marteijn x Geert Schuit C  79 31
Klaas Siereveld (Beertje) C  78 33
Wed. Adriaan Meerman (dochter Pie)    
Aart van de Gruiter (grootvader)    
Wed. Jan Grootjans (Joan Krul) C  77 35
Blaas van Belzen x Kee Theune C  76 37
Marinus Schroevers (Merientje Tas sr.) C  75 39
Wed. Cornelis Oreel (Grietje Jacobse) C  74 41
Dingenis Meulenberg (molenaar) C  73 43
Schuur Meulenberg C  72 45
Molen Meulenberg D   1 47
Arjaan Wisse D   4 49
Wed. Cornelis Stroo (dochter = Jannetje Wisse)    
Adriana Wisse (dochter)    
     
Burgemeester  Lantsheerweg    
Willem la Soe (schidersbedrijf) D   4b 1
Jacobus Adamse D   4b1 3
Wed.Jan Coppoolse (Tannetje Dekker) D   4c 5
Jan van Belzen (Jan Joris) D   4d 7
Schuur Jan van Belzen   9
J.Walhout (politie-agent) C   71 2
Pieter Boone x Janna Mes C   71a 4
E.Smid (onderwijzer School met den Bijbel) C   71b 6
Jacobus Meerman x Joan van Grietje van de werf C   71c 8
J.P.de Jonge (hoofdonderwijzer school met den Bijbel) C   71d 10
Abraham Kluijfhout C   71f 14
Cornelis den Hollander C    71g 16
Arjaan Labruijère C    71h 18
     
Roelse'sweg    
Gez. Pie en Ka Kluijfhout D    4a 2
Jan K.Oreel  D    5b 4
Hendrik Coppoolse D    5c 6
Joos van Belzen (Joos van Lieven Meinaart)    
Cornelis Joosse D    5d 8
Jan Crucq D    7 10
     
Noordstraat    
Gebr. Buijs A   19 2
Smederij Gebr.Buijs A   20 4
Johannes P.de Ridder (Wannes Mes) A   20a 6
Brandspuithuisje A   21 8
Ned.Herv.Kerk A   22 10
Pastorie Ned.Herv.Kerk A   23 12
Wed.Jozias Joosse (bakkerswinkel = Martina Crucq) A   24 14
Marinus Grootjans (Zotte Merien) A   25 16
Jacob van Belzen (Koake) A   27 18
Jannetje Maes-van Belzen (dochter)    
Abraham Theune A   28 20
Klaas van de Gruiter (Klaas van Aartje) A   29 22
Jacob Marteijn (schoonzoon)    
D.J.van de Broeke (melkhandel) A   30 24
Cornelis van Eenenaam (kruidenierswinkel) A   31 26
Cornelis van Eenenaam (café)   28
Timmerwerkplaats Cornelis Oreel A   32 30
Jan van Belzen (Jan Nagel) A   33 32
Klaas van de Ketterij x Joane Boone    
Jacob Jasperse x Neeltje Hogersteger A   34 34
Wed.Gillis Jobse (Mientje Schets) A   60 36
Jacobus de Ridder (Kola)    
Jacobus Schroevers (Ko Dore) A   61 38
Joost Schroevers (Joost Dore)    
Joost Schroevers Joost Pie) A   62 40
Pieter van Belzen (Piet Kadet)    
Wed.Pieter Ventevogel (Nele Baak) A   63 42
Blaas van Belzen (schoonzoon =krantenboer)    
Marinus Wondergem x Dore Schets A   64 44
Willem de Nooijer x Suus Nagel A   65 46
Dingenis van Belzen Dies Miete)    
Johannis van Belzen (Wannes Tei) A   66 48
Jakus de Nooijer (Klakus)    
Pieter Brouwer (schoonzoon)    
Cornelis Grootjans (Kees van sterke Kees)    
Daniel Huiszoon A   67 50
Bastiaan Meulmeester (Bas van Dina Poape)    
Pieter Maljers x Thona de Troije A   68 52
Cornelis Grootjans (Kees van Mie Rika)    
Arie de Nooijer (Arie Sik) B  118 1
Blaas Marijs x Sara Murre (schoenmaker) B  117 3
Daniel Caljouw (Daan Kloek) B  116a 5
Jacob van de Ketterij (Bros) B  116  7
Joost van Belzen (Kèèp) B  115 9
Willem Meerman (van Piet van Pauw)    
Clasina de Rijke (Siene Kuutte) B  114 11
Jan K.Crucq B  113 13
Timmerwerkplaats J.K.Crucq B  112 15
Pakhuis J.K.Crucq B  111 17
Jan K.Crucq (Jan van Hugo) B  110 19
Wed.Lieven Schroevers (Bè van Theu) B  109 21
Casper de Nooijer (Cas van Dientje) B  108 23
Wed.Izak de Nooijer (moeder =Dientje Mulder)    
Schuur Pieter Janse B  106 25
Pieter Janse sr. B  105 27
Cornelis Janse (zoon)    
Cornelis Oreel x Pieternella Crucq B  104 29
Wed.Cornelis van Belzen (Janna Gijs) B  103 31
Pakhuis J.K.Crucq   33
Jacob Meertse (bodedienst op Middelburg) B  102 35
Garage J.Meertse B  101 37
Lein de Witte x Ma Lein B  100 39
Wed.Lieven van Belzen (Joantje Pus) B   99 41
Jakus de Nooijer (schoonzoon)    
Wed,Lieven van Belzen (Jane Schets) B   98 43
Klaas Schuit    
Klaas Schroevers x Pie de Hamer (kruidenierswinkel) B   97 45
Job Meulmeester (Jobje van Pompof) B   96 47
Blaas de Ridder (zwager = Ree)    
Jan de Ridder x Jannetje Ventevogel B   95 49
Cornelis Ventevogel (zwager)    
Nieuwstraat    
Pieter van Belzen x Krina van Belzen A   70 2
Johannis de Nooijer (schoonzoon)    
Wed.Jacobus Meulmeester (Kee Molhoek) A   71 4
Lein van de Ketterij x Grie van Jans A   72 6
Klaas van Belzen x Mientje Kuuper A   73 8
Lieven Meulmeester sr. (Mool) A   74 10
Cornelis Marijs (schoonzoon)    
Wed.Paulus Schets (Siene van Ko) A   75 12
Jan Meulmeester (Jan van rooie Lena) A   76 14
Klaas de Ridder (Keutje) A   77 16
Bastiaan Mulder (schoonvader = See)    
Willem Meulmeester x Nee Dokke A   78 18
Joost de Nooijer (schoonzoon)    
Karel van Dalen A   79 20
Arnold Visser (schoonzoon)    
G.F.Visser (broer)    
Wed.Marinus Caljouw (Theu Tiemel) A   80 22
Aart de Ridder x Koos Theune A   81 24
Joos de Nooijer x Theu Meinaart    
Johannis de Nooijer (Bober) A   82 26
Wed.Abraham Meerman (Pie van Mie Rib) A   83 28
Bergplaats Marinus de Graag A   84 30
Wed.Marinus van de Gruiter (Prientje Mulder) A   85 32
Cornelis van de Gruiter (kleinzoon ,Kees van Karel)    
Adriaan Theune (Joan Ko) A   86 34
Jacobus J.Baak x Joan Lok    
Robbert Schroevers A   87 36
Daniel Schroevers (Boot) A   88 38
Blaas van Belzen (schoonzoon)    
Joost Dingemanse Joost van Piet Plone) A   89 40
Wed.Jacob de Nooijer (Pie van Neele) A   90 42
Marinus Blaasse (schoonzoon)    
Pieter de Nooijer (Piet Schets) A   91 44
Daniel van Belzen (schoonzoon)    
Marinus de Graag (bakkerswinkel) A    92 46
Pieternella Schouwenaar (huishoudster)    
Blaas Meulmeester x Nee Pot A    93 48
Hubrecht de Meulmeester x Wanne Koos    
Robbert de Nooijer (Robbert van de bootsman) A   94 50
Cornelis de Nooijer x Wullemien van Stien    
Wed.Jacobus Marijs (Ma Siene) A   95 52
Jacobus Siereveld (Ko van Sien Dokke) A   96 54
Lieven Meulmeester (zwager)    
Pieter de Vos A   97 56
Christina van Belzen (schoonzuster)    
Jan Siereveld x Jans van Grie B   94 1
Klaas van Belzen (Floor) B   93 3
Lieven de Nooijer (Klei) B   92 5
Gillis van Belzen sr. (schoonvader)    
Daniel van Belzen (dikke Daan) B   91 7
Bastiaan van Belzen (schoonzoon)    
Cornelis van de Gruiter (Kees van Prien) B   90 9
Wed.Lieven Huiszoon (dochter =Geertje)    
Lieven van Belzen (Lieven van Daan) B   89 11
Marinus Blaasse sr. (schoonvader)    
Marinus van Belzen x Janna Kuuper (kruidenierswinkel) B   88 13
Marinus Meulmeester (Merien Kuuper) B   87 15
Joost Schroevers sr. (Joosje Dokke) B   86 17
Lieven Vogel    
Hendrik M.Hameling (café) B   85 19
Lein de Nooijer jr. x Sien van Leu B   84 21
Jacob Caljouw     
Klaas van Belzen (Klaas Sammel) B   83 23
Job van Belzen (broer)    
J.Schipper (schoonzuster)    
Adriaan de Nooijer x Ka van Sien Boere B   82 25
Gez.Mie en Pie Buijs B   81 27
Jacobus de Meulmeester (schoonzoon van Mie Buijs)    
Izaak van Belzen (postbode) B   80 29
Marinus de Meulmeester (Merien Boere) B   79 31
Wed.Jacobus de Meulmeester (Tanne Joosse) B   78 33
W.W.Steenis (schoonzoon)    
Blaas Meulmeester (Blaas Loete)    
Frans Buijs B    77 35
Elisabeth Molhoek (schoonmoeder)    
Joost Schroevers (Joosje Boot) B   76 37
Gerard Boone x Mien Blaasse B   74 39
Jorina Blaasse (schoonzuster)    
Lionstraat    
Wed.Blaas van de Ketterij (Tanne Viole) B   43 2
Suus van de Ketterij (dochter uit 1e huwelijk van Blaas) B   44 4
Hubrecht Jobse (Kerkuul) B   45 6
Gerard van Belzen x Ma Poortvliet B   46 8
Job Theune B   47 10
Cornelis van Belzen (Kees van Jantje Pater) B   48 12
Wed.Pieter van de Broeke (Pietje Janse)    
Willem van Belzen (dolle Wullem) B   49 14
Joos Meerman (tJirm) B   50 16
Joos Siereveld (Joosje Pus) B   52 18
Wed.Jan Blaasse (kleindochter =Jannetje van Belzen)    
Jacob de Ridder x Sientje Marijs B   51 20
Johannis de Ridder (zoon)    
Marinus van de Ketterij (Zuule) B   52 22
Jozias de Rijke (Zias Pote)    
Klaas van de Gruiter x Jaai Meinaart B   53 24
Jacobus van Belzen (Kootje Pus)    
Marinus de Rijke (Davidse) B   54 26
Cornelis Baaijens x Ka Tine B   55 28
Wed.Blaas J. de Nooijer (Jei Mulder) B   56 30
Gerard de Hamer (schoonzoon)    
Cornelis Marijs (Kees Eine) B   57 32
Johannis Pieter de Ridder (Jan Pietje)    
Paulus Poortvliet x Geert van Huge B   58 34
Jan Blaasse (schoonzoon)    
Cornelis Grootjans (sterke Kees) B   59 36
Adriaan Siereveld (van Siene Las)    
Hugo Bliek x Kee Krijger B   42a 1
Woning bewaarschool B   42  3
Bewaarschool B   41 5
Bergplaats Gez.Kramer B   40 7
Gez.Jannetje en Johanna Kramer B   39 9
Gereformeerde Kerk B   38 11
Adriaan de Ridder x Joan Nee B   36 13
Jan van Belzen (Jantje Pater) B   35 15
Elisabeth Mulder (schoonzuster)    
Jan Baak B   34 17
Wed.Joos van Belzen(Meinaart = Kee van Jacob Marijs) B   33 19
Cornelis van de ketterij (schoonzoon)    
Lieven van Belzen (Lieven Meinaart) B   32 21
Robbert Meerman x Popje B   31 23
Marinus de Meulmeester (Merien Lommer) B   30 25
Gerrit Stitzinger x Joan van Stien    
Jannetje de Ridder Jaai Roefel B   29 27
Blazina de Ridder (zuster)    
     
Roomschestraat    
Blaas Marijs x Jaai Blaasse A   34a 2
Bijzondere school (School met den Bijbel) A   35 4
Johannis van Belzen (Wannes Spreeuwe) A   39 6
Marinus van Belzen x Lena Dut A   41 8
Lieven van de Ketterij x Pie Kuuper A   42 10
Cornelis Meulmeester (Speur) A   43 12
Pieter C.Marijs (schoonzoon)    
Jan Meerman (Jan van Piet van Pauw) A   58 1
Klaas Marijs x Lena Saar A   57 3
Klaas van Belzen x Ma van Jane Mie A   56 5
Johannis de Nooijer x Prien Putte A   55 7
Antheunis Schuit x Grie van Stien A   54 9
Willem Poppe A   53 11
Robbert van Belzen x Mientje Blaasse A   52  13
Jozias Siereveld x Jaai Jei A   51 15
Pieter Meulmeester x Leu Plone A   50 17
Klaas Schroevers (Klaas Ruuk) A   49 19
Johannis de Nooijer (Wannes van Dientje) A   48  21
Marinus Snoek A   47 23
Casper van Hemert A   46 25
     
Appelstraat    
Jan van Belzen (Jan Spreeuwe) A   68a 2
Robbert van Belzen x Ma Gijs A   68b 4
Johannis van Belzen (Wannes Hoedje) A   68c 6
Marinus C.Mulder (schoonzoon)    
Dingenis van Belzen x Jaai Pie A   68d 8
Aarnoud de Hamer A   68e 10
Klaas van Belzen x Pie Odding A   68f 12
  A   68g 14
Adriaan van Dalen    
Daniel van Belzen (Daan Spreeuwe) A   68h 16
Jacobus Cornelisse x Janna Koewacht A   68i 18
Jacobus Cornelisse x Koos Melse  a   68j 20
Wed.Salomon Buijs    
Jan de Hamer A   68q 34
J.Kazemier (kostganger ?)    
Cornelis Marteijn A   68r 36
Willem van Belzen x Jaai Gide A   68s 38
Paulus Meulmeester x Suus van Jane Bè A   68t 40
Jan Blaasse x Cor Koewacht A   68u 42
Jacob van Belzen (Jaap Snurker) A   68v 44
Maatje van Belzen (zuster)    
Johannis J.C.van der Graaff (oud-hoofdonderwijzer Bijz.School) A   68w 46
Cornelis de Jager A   68x 48
Schuur(timmerwerkplaats) Fa. de Hamer A   69 1
     
Spoorstraat    
Wed. Jacob Kusse A     2 2
J.A.Lemaire (schoonzoon)    
N.P.G.Blesing    
L.Brasser A    2a 4
P.J.Schults (politie-agent) A    2b 6
J.de Vries A    2c  12
Verenigingsgebouw   1
     
Schuttershof    
J.D.van der Weide (onderwijzer Openb.School) A     1 1
P.C.van Maelsaeke (hoofdonderwijzer Openb.School) A  177 3
P.A.Verhage (onderwijzeres Openb.School) A  168 2
Jan Allaart    
Jan van Splunder (schoonzoon)    
L.K.J.de Pree A  169 4
Willem J.Coppoolse A  170 6
Joos Davidse A  171 8
Distributie-kantoor A  172 10
Jan van de Guchte    
Jasper Meeuwse (melkboer) A  173 12
Wed.J.Baaijens (= Sanne Baaij) A  174 14
Cornelis van Sluijs x Lauwerien Baaij)    
Arjaan Tramper A  175 16
Arjaan de Jonge A  176 18
Johannis de Jonge (zoon)    
     
Nieuwlandseweg    
Smederij J.J.Beije A  165 2
Adriaan Dijke (horloge-maker) A  166 4
Adriaan Dijke x Pie Haartsen C     1 6
Cornelis van Waarde C  129a 8
H.Vermeulen    
Wed.Karel Crucq C  129b 10
Wed.L.H.Leendertse C  129c 12
J.van den Ameele    
Salomon C.van Eenenaam C  129d 14
Pieter C.Dieleman    
Jan Vogel C  129e 16
C.Sanderse C  129f 18
Klaas de Ridder (Klaas Titem) C  129g 20
M.J.de Keijzer-de Ridder (dochter)    
Wed.Jan de Jonge (Joan van Theu Kedaaie) C  129h 22
A.Thornga (onderwijzeres School met den Bijbel)    
Willem Kusse C  130 24
Joos van Belzen x Marie Koewacht C  130a 26
Dirk A. Dijke C  130b  28
T.Joosse    
Janis J.Wijkhuis C  130c 30
Jacob Poortvliet C  130d 32
J.P.Kusse x Keetje Plone C  131 34
Abraham Kusse C  132 36
Openbare Lagere School A  167 1
Transformatorhuisje   3
     
Schorretje    
Lompensorteerderij fa.Polak C  133 2
Cornelis Ventevogel x Mientje Jobse C  134 4
Pieter C. van Eenenaam (Piet Poppe) C  135 6
Gillis de Waardt jr. C  136 8
Wed.J.de Kraker (Mina Dieleman) C  137 10
Marinus Vader C  138 12
Schuur M.Vader C  139 14
Jan de Nooijer (Jan van Dientje Mulder) C  139a 16
Schuur  Ko van Klaas Cornelisse C  140 18
Blaas van Belzen (Blaasje Sammel) C  141 20
Leunis Aarnoutse C  142 22
Jan Krijger                                               C  143 24
Lieven Krijger (zoon)    
Willem Duvekot C  144 26
Slachthuis Frans Joosse C  146 28
Varkenshok Wed.Kramer C  147 30
Varkenshok J.H.W.Knolle C  148 32
Schuur P.J.Kousemaker C  149 34
Schuur J.H.W.Knolle C  150 36
Schuur wed. van de Ketterij C  151 38
Werkplaats J.H.W.Knolle                       C  151a 1
     
Marktstraat    
Wed.Cornelis van Belzen (Meid) A  140a 2
J.Corbijn x Doortje Krijger    
Gerard Siereveld x Nee Ria C  140b 4
Willem Hoebeke (schoonzoon)    
Cornelis Meerman (Keesje Katte) A  140c 6
Jacobus Meerman (zoon)    
     
Zuidwal    
Bergplaats wed.Geense C      2 2
Magazijn "Groene Kruis" C      3 4
Jan J.van Horssen C      3a 6
Werkplaats van Horssen(fietsenhandel en kolenboer) C      3b 8
Pieter de Meulmeester (Piet Lommer sr.) C      4 10
Johannis Marijs (Jewannes Meries) C      5 12
Bakkerij H. Versluis C      6 14
Schuur H. Versluis C      7 16
Schuur B. Marteijn (Broer) C      8 18
Daan C.van Dalen x Marie Leenhouts C      9 20
Jan van Belzen (Torrebot) C     10 22
Adriaan Meerman(Arjaan van Hendrikje) C     11 24
Garage C.de Ridder(rooie Kees) C     12 26
Pakhuis J.Knolle C     13 28
Lieven van Belzen (Lieven van Nee) C     16  30
Janis Bliek C     17 32
Pakhuis C.Dellebeke C     20 34
Willem Goedhart C   128 1
Marinus Marteijn C   127 3
Arjaan Marteijn (zoon)    
Jan Goedegebure C   126 5
Hugo Bliek C   125 7
Smederij H.Bliek C   124 9
Cornelis van Sluijs C   123 11
Marinis Krijger C   122 13
Marinus Bliek(schoonzoon)    
Robbert Schroevers (Robbert van Flup) C   121 15
Frans M.Baaijens C   120 17
Pieter Boone x Mientje Koets C   119 19
Wed.J.Koets (Jannetje Le Mahieu)    
David Janse C   118 21
Jacob Baaijens C   117 23
Izak Jasperse (tamboer) C   116 25
Jacobus Schravenmade x Grie van de markt C   115 27
Cornelis van Dalen (schoonzoon)    
Willem van Belzen (Kreeke) C   114 29
Johannis Marijs (schoonzoon = Wannes Pau)    
Wed.Arie Meerman (Jozina) C   113 31
Cornelis Meerman (zwager)    
Jacob van Belzen (Jacob Meinaart) C   112 33
Jacob de Nooijer (Jacob van de visser) C   111 35
Bastiaan de Nooijer (Caen van Dientje) C   110 37
Izak de Waardt (peterolie-venter) C   109 39
Marinus Meulmeester (schoonvader =Merientje van Kee Meloek)    
Johannis de Nooijer (Jantje Las) C   108 41
Marinus Theune C   107 43
Wed.Lieven van de Ketterij (Koba van de werf) C   106 45
Jacob van de Ketterij (zoon)    
Loods scheepswerf Meerman C   105 47
                idem C   104 49
                idem C   103 51
                idem C   102 53
Gillis de Nooijer (Sikkebil) C   101 55
Adriana de Voogd (huishoudster)    
Jacob Meerman (werfbaas) C   100 57
Cornelis Boone x Koos van de werf C    99b 59
Cornelis Meerman (Kees van de werf) C    99a 61
Kolenloods Meerman C    99 63
Weegbrug "Ons Belang" C    97 65
     
Westwal    
Schuur Jac.J.Crucq   2
Dingenis van Belzen(Tiro) C    26 4
Karel van de Gruiter (van de Witten) C    27 6
Wed.Jacob de Ridder (Siene Mie) C    28 8
Hendrik van de Gruiter x Jans Tiro C    29 10
Wed.Aart van Belzen (Wanne Theune C    30 12
Jacob de Ridder x Rikaotje C    31 14
Blaas van Belzen (Blaas Kreeke) C    32 16
Cornelis van Belzen (Kees Meinaart) C    33 18
Cornelis van de Ketterij (Kees Kedul) C    34 20
Pieter Koppejan (schoonzoon)    
Wed.Adriaan Bliek (Joan Lanswiek)    
Adriaan de Nooijer (Adrie van Piet van Looien) C    35 22
Joost Oreel (Joosje Maa) C    36 24
Joost de Nooijer x Mien Plone C    37 26
Wed.Willem van Belzen (Joan Plone) C    38 28
Joris van Belzen (zoon)    
Jan Meulmeester (Jan Loete) C    39 30
Wed.Blaas de Nooijer (dikke Mie) C    40 32
Wed.Adriaan Siereveld (Sien Dut) C    41 34
Adriana de Nooijer (kleindochter = Joane Pruum)    
Izaak Boone C    42 36
Joost van Belzen (Joos Nagel) C    43 38
Slachtplaats B.J.la Soe C    43a 40
Zaagselbergplaats Abraham van Eenenaam   42
Zaagselbergplaats     C    23 1
Cornelia (Keetje) Bliek C    22 3
Pieter de Meulmeester(Piet van Tanne) C    21 5
Hendrik Meulmeester (Eine van Stien) C    96 7
Evert W.Bleijenberg x Mientje Huiszoon C    95 9
     
Tuindorp    
Cornelis de Nooijer x Tine Wijkhuijse E     1 2
Marinus Schroevers (Merien Boot) E     2 4
Joos Tramper (groenteboer) E     3 6
Jacob van Belzen x Lene Leenhouts E     4 8
Jan Theune E     5 10
Marinus de Ridder (Rut) E     6 12
Pieter Meertse E     7 14
Adriaan de Nooijer (Soane) E     8 16
Wed.Paulus Poortvliet (Grie Schuit) E     9 18
Blaas de Nooijer (Blaas Schalk) E    10 20
Joost van Belzen x Kadet E    11 22
Klaas Marijs (schoonzoon)    
Willem Marteijn E    12 24
Casper Mulder E    13 26
Dirk Goedhart E    14 28
Wed.Klaas Schuit (Mien Tjooman) E    15 30
Arie Schuit (zoon)    
Pieter Jobse E    16 32
Klaas Schuit x Theuntje Grootjans (nicht)    
Josina Grootjans (nicht)    
Jacobus de Meulmeester x Prien Boere E    17 34
Antheunis Marteijn x Mientje Popperane E    18 38
David Davidse x Tanne Mulder    
Job de Nooijer (Job Ruupe) E    19 40
Gillis Meerman x Janna Schuit E    20 42
Cornelis van Belzen (zwager x Theu Schuit)    
Marinus van de Ketterij x Kee Schuit E    21 44
Pieter de Nooijer (Piet van Looien) E    22 46
Joost van Belzen (Vondel) E    23 48
Klaas Meulmeester x rooie Lena E    24 50
Lieven van de Ketterij (Arjèntje Mode) E    25 52
Pieter Stroo E    26 54
Wed.Lieven van de Ketterij (Nee Lup) E    27 56
Jasper A.de Nooijer (schoonzoon)    
Job van de Ketterij (Job Mode) E    28 58
Pieter Janse x Geert Duu E    29 60
Pellerij E    30 62
Blaas Meerman x Pauwelientje E    32 66
Abraham Meerman (vader=Brammetje Katte)    
Gillis van Belzen jr. x Sien Prien E   33 68
Lieven Theune (Turk) E   34 70
Adriaan Theune (Sterretje) E   35 72
Jan de Nooijer xTheu Baaij E   36 74
Wed.Jan van Belzen (Rosa) E   37 76
Wed.Joost van Belzen (stiefmoeder)    
Dingenis van Belzen (schoonzoon=Dies van Kee Theune)    
Dingenis van Belzen (To Tiro) E   38 78
Klaas Marijs (Pette) E   39 80
Willem van Belzen (Wullem Tei) E   40 82
Jan van Belzen x Neeltje Dut E   41 84
Johannis Kluijfhout E   42 86
Jacob Theune E   43 88
J.A.Witte (schoonzoon)    
Frans Poortvliet E   44 90
Joos Grootjans x Mien Rika E   45 92
Johannis Jobse (Wannes Baks) E   46 94
Lieven Meulmeester x Geert Schuit E   65 1
Blaas van Belzen (Mekker) E   64 3
Janis J.Wijkhuijs sr. E   63 5
Jan Meulmeester x Kee Broeke E   62 7
Jacobus Meulmeester (Kootje van Kee Molhoek) E   61 9
Jacob de Ridder (Jacob Roefel) E   60 11
Job Schroevers (Groene Job) E   59 13
Leunis de Rijke E   58 15
Johannis Marijs (Waks) E   57 17
Janna Schuit (pleegdochter =Janna van Sien Kloek)    
Jan de Ridder (Kwatta) E   56 19
Wed.Cornelis van Belzen (Wanne Poel) E   55 21
Klaas Marijs (Klaas Blonze) E   54 23
Blaas van de Ketterij (Bee Mode) E   53  25
Cornelis Schuit E   52 27
Abraham Francke E   51 29
Wed.Hendrik Siereveld (Grie van Cas) E   50 31
Willem Janse x Mien Koewacht E   49 33
Marinus Siereveld (Merientje van Ko Lappe) E   48 35
Johannis de Ridder x Janna van Kee Broeke E   47 37
Jacob de Ridder (vader = steil)    
     
Singel    
Johannis de Nooijer (Jumbo) C   48 1
Cornelis den Brèber) C   47 3
Jan de Klerk C   46 5
Cornelis de Klerk D   17a 7
J.J.Huijssen (gemeente-secretaris) D   18 9
J. Gerritse (onderwijzer Openbare School) D   19a 11
C.P. Groenendijk (manufacturenhandelaar)    
Cornelis Klap (boerderij) D   20 13
Lein Puijpe D   21 15
Jacobus Scheele    
S.F. Alberts (onderwijzer Openbare School)    
Jacobus Cornelisse sr. D   24 17
Aart Marteijn x Kee Labruijère D   24a 19
Landbouwschuur Joh.Krijger D   25 21
Johannis Krijger   23
Joos Baaijens D   25a 25
Abraham Buijs x Lizebeth van de werf D   26 27
     
Verspreide woningen in wijk B    
Pieter de Voogd (Oranjepolder,schaapherder) G   15a     B     1
Johannis Crucq (Oranjepolder) G   15a     B     2
Pieter Dekker (Kruitmolen) G   17     B     3
Cornelis Mesu (zwart Keesje) G   20     B     4
Joh.C de Voogd (Rijksweg) G   20a     B    5
W Priester (Rijksweg) G   20b     B    6
Pompstation W.M.Z. (Rijksweg)       B    7
E.C.Steendijk (Rijksweg) G   21     B    8
G.H.Derks (Rijksweg) G   22     B    9
     
Verspreide woningen in wijk A    
Fabriek Philips-van Houten (Keetdijk) D     7a     A    1
J.Rooze (Veerhuis) D     8     A    2
C.Rooze (vader)    
Pieter de Nooijer (Piet Keur - over 't veertje) D     9     A    3
Salomon de Nooijer (zoon)    
L.van den Boomgaard (Spoorbrug) D    10     A    4
M.van Leest (Spoorbrug) D    14     A    5
Willem Ludikhuize (den Doel) D    13     A    6
J.Nieuwenburg D    12     A    7
J.de Rijke D    11     A    8
Pieter koster (Kraaijenhol) D    16a     A    9
Jan Polderdijk (oude Kleverkerseweg) G     5     A   10
Pieter Polderdijk (zoon)    
Jac.A.Maas (oude Kleverkerkseweg) G     6     A   11
Cornelis Cornelisse (dubbele Kees) G     9     A   12
Pieter A.Baaijens (buurman) G   10     A   13
Cornelis Boone (Op de zeedijk bij het licht) G   11a     A   14
Cornelis de Wijze (buurman =lantaarnaansteker) G   11a     A   15
Wed.M.Beekman (schoonmoeder)    
B.C.Janse (Dijkzicht) G   12     A   16
Wed.A.Janse (moeder)    
A.Leijnse(dienstbode)    
D.Nijsse (Oostweg) G   13     A   17
W.Boone    
Christiaan Dekker G     3a     A   18
Jac.H.Janse (overbuurman =Hollands Hof) G     4     A   20
Nicolaas Cornelisse (Burgemeester Lantsheerweg) G     3b     A   21
Wed. Izak Cornelisse =Johanna Mesu(buurvrouw.schoonzuster) G     3     A   22
P.C.Roose    
Pieter Goverse (overbuurman) G     2     A   23
Lein Dieleman (overbuurman,hof van Kees Koster) G     1     A   24
A.v.d.Hoek (buurman) D    17     A   25
M.v.d.Hoek (neef)    
Garnalendrogerij       A   26
Arjaan Coppoolse D    16     A   27
Jan Maljers (overbuurman,Lantsheerweg) D    15     A   28
Jan Tramper =Jan van Joos (Wegeling) D    18c     A   29
Woonbarak op hof van J.de Troije (buurman) D    18b     A   30
Jan L.de Troije D    19     A   31
Simon Goverse (overbuurman,Singel) D    18a     A   32
Jan Dieleman (hof Brakenburg) D    22     A   33
Izak Labruijère (Cittersweg) D    23     A   34
Jan Tramper =Jan van Arjaan(in den hoek van Tramper) G    14     A   35
     
Kleverskerke    
Arjaan Baaijens F    20 2
Arjaan Louwerse(schoonzoon)    
Joos Baaijens G     8 4
Lourens Polderdijk sr. F    11 6
I.A.(Bram) Boogaard x Rika Dommisse    
Paulus Besuijen x Koos Koster F    10 8
W.Corré (hof Kleverskerke) F     8a 10
Cornelis Franse (buurman) F     8  12
J.J.Kole (schoonzoon)    
Laurens Labruijére F    19c 1
Bartel Coppoolse F    19b 3
Pieter Brasser F    19a 5
Gerrit de Nood x Leu Goedegebuure F    19 7
Jacob Marteijn x Mina Jacobse F    18 9
Joh L.Kasse x Geert Vader F    17a 11
Marinus Vader (schoonvader)    
Cornelis Marteijn F    17  13
Wed.Aart Marteijn=Jannetje Broerse(moeder)    
Willem Besuijen (kruidenierswinkeltje) F    16 15
Pakhuis van Besuijen F    15 17
Smederij van den Hoed F    14 19
Cornelis van den Hoed (smid) F    13 21
Willem Marteijn (Herv.Pastorie) F    12 23
Hendrik Janse    
Ned.Herv.Kerk F     9 25
Teunis van Mourik F     7 27
Jan Leijnse F     6 29
Jac.Onderdijk x Leuntje Vader F     5 31
Willem Besuijen jr. F     4 33
Pieter Francke x Kee Polderman F     3 35
Marinus Koole F     2 37
Pieeter de Visser x Tannetje Polderdijk    
Openbare Lagere School F     1 39
Ga naar boven